Vlomilci skozi streho vstopili v trgovino v Velenjki

Neznanci so v nedeljo zjutraj vlomili v prodajalno Telekoma v nakupovalnem središču Velenjka. Do trgovine so prišli na nenavaden način, saj so najprej splezali na streho objekta, nato pa se skozi zračnik spustili v notranjost.

Vlomilci skozi streho vstopili v trgovino v Velenjki

Po podatkih Policijske uprave Celje so storilci na strehi naredili odprtino skozi strešni zračnik klimatske naprave. S pomočjo dela strelovodne napeljave so se spustili skozi cev zračnika in tako prišli nad prodajalno. Nato so se po cevi spustili še v trgovski prostor.

Policisti še preverjajo, ali so iz trgovine kaj odnesli. Je pa že ugotovljeno, da so z vlomom povzročili za približno 7000 evrov posredne materialne škode.

Preiskava okoliščin vloma še poteka.